Sokolovna

Sokolovna v Dolním Újezdě představuje jednu z architektonických dominant vesnice. Je středem kulturního života obce neboť se zde pořádají plesy, divadení a hudební představení, výtvarné vernisáže, oslavy svátků a sportovní aktivity. Za základnu Sokolovna nyní slouží sporotvním oddílum TJ Sokol Dolní Újezd Stolního tenisu a Cvičení pro ženy. Několikrát do roka je zde místní organizací Sokola pořádána taneční zábava. Začátek roku přivítají občané Dolního Újezda na Sokolském, Hasičském, Farním a Skautském plese které každoročně hostí právě sál místní sokolovny. V objektu je umístěno také výtvarné studio.

Sokolovna s hlavním sálem a přísálím poskytuje kompletní zázemí pro všechny druhy kulturního vyžití. Nové sociální zařízení, šatna, bar, kuchyň, pódium se šatnami.

Rozpis pravidelného obsazení Sokolovny

ÚT   19:00 - 20:00     Fitklub
ČT   17:30 - 18:30     Zdravotní cvičení s Dášou
    18:45 - 19:45     Fitklub

Obsazenost prosím konzultujte se správcem. Soukromé, firemní a školní akce zde nejsou uváděny !!!

Sokolovna