Ocenění volejbalového týmu juniorek

Na Valné hromadě Sokolské župy Východočeské bylo oceněno družstvo našich volejbalistek- juniorek.

Ocenění předal starosta župy Jindřich Kalous, gratuloval hejtman Pardubického kraje pan Martin Netolický.

Ocenění převzali Věra Fulíková, Pavlína Rejmanová, Eliška Ropková, Karla Rubková, Adéla Janecká, Karolína Vašková, Anna Tláskalová, Anna Samková, Kateřina Černá, Lucie Samková, Magdalena Kutová, Jolana Jirečková.

Juniorky
rok 2022
1. místo KP juniorek (0 prohraných zápasů + 0 prohraných setů!!!) + úspěšně zvládnutá těžká kvalifikace do 1. ligy juniorek U22 v Pustějově a Bílovci
3. místo mezi sokolskými týmy na Open Sokol cupu v Olomouci v srpnu - celorepublikový sokolský přebor juniorek (pouze prvoligové a extraligové týmy)