Setkání sponzorů a dárců

Setkání sponzorů a dárců SOKOLa Dolní Újezd proběhne  v sobotu 25. března 2023 v 19.00 hodin v Sokolovně v Dolním Újezdě. Chtěli bychom Vám poděkovat za úspěšný rok 2022.

Dařilo se jak sportovně, tak i v péči o majetek. Opravili jsme elektroinstalaci v Sokolovně a dokončili oplocení fotbalového hřiště.

Součástí pozvánky jsou i dvě vstupenky na divadelní představení Dívčí válka Divadelní společnosti Jóžina Janouška. Prosíme o potvrzení účasti do 17.03.2023 na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 602 437 101. Zarezervujeme Vám místo u stolu. Sokolovna bude otevřena od 18.00 hodin (viz pozvánka na Josefovské posezení). Setkání sponzorů a dárců začne v 19.00 hodin přípitkem a prezentací o roce 2022, divadlo začíná ve 20.00 hodin.

Za výbor Tělocvičné jednoty SOKOL Dolní Újezd
Ing. Miroslav Lipavský