Generální oprava elektroinstalace v Sokolovně dokončena

Tělocvičná jednota SOKOL Dolní Újezd dokončila v září 2022 nezbytnou generální opravu elektroinstalace v Sokolovně. Nová kabeláž, rozvaděče, LED světla, vypínače, tablet pro dálkové ovládání a dálkovou kontrolu, výrazně modernější nouzové osvětlení se STOP tlačítkem pro vysokou bezpečnost a nakonec vymalování všech prostorů Sokolovny byly vše dle naplánovaného projektu. Práci odvedla firma ELKOR – Michal Kortyš, Litomyšl. Cílem opravy Sokolovny bylo vytvoření lepšího  a modernějšího prostředí pro pořádání akcí pro občany Dolního Újezdu a okolí, umožnit úspěšnou organizaci akcí všem spolkům a firmám z Dolního Újezdu v čisté a pěkné Sokolovně při udržení příznivých nákladů na provoz a s příznivým obslužným systémem, který zjednoduší práci pořadatelů.

MAS Litomyšl

ElektroRadce.cz s.r.o., Klička, s.r.o., Miloš Fait Umělecké kovářství, ing. Miroslav Lipavský, Ing. Radek Havran, ing. Petr Kopecký, Vlasta a ing. Jan Kolčavovi, ESSA spol. s r.o., SVITAP s.r.o, FDH Litomyšl, Krajský volejbalový svaz

Činnost Tělocvičné jednoty SOKOL finančně podporuje obec Dolní Újezd a Pardubický kraj.

Činnost mládežnických družstev Tělocvičné jednoty SOKOL Dolní Újezd byla v roce 2022 podpořena dotacemi Národní sportovní agentury - MŮJ KLUB 2022, Provoz a údržba 2022.