slide1.jpg
slide2.jpg
slide3.jpg
previous arrow
next arrow
Rekonstrukce elektroinstalace Sokolovny

Rekonstrukce elektroinstalace Sokolovny

Tělocvičná jednota SOKOL Dolní Újezd se trvale snaží o údržbu své Sokolovny. Tím vytváří podmínky pro úspěšnou organizaci akcí všech spolků a firem Dolního Újezdu v pěkném a čistém prostředí Sokolovny při udržení příznivých nákladů na provoz. Od roku 2010 byly provedeny následující významné opravy: výměna oken, nové venkovní schodiště na jeviště, vybavení kuchyně, oprava střechy, teplovzdušné vytápění cvičebního sálu. V letošním roce opravíme elektroinstalaci celé Sokolovny tak, aby odpovídala dnešním požadavkům, vyhláškám a zákonům. V neposlední řadě usnadníme příznivým obslužným systémem práci všech pořadatelů. Oprava bude probíhat od června do září 2022. Dodavatelem je firma ELKOR Michal Kortyš, Litomyšl.

Celkové náklady na opravu budou téměř 2 miliony korun. Na opravu jsme získali dotaci od Pardubického kraje a MAS Litomyšlsko, o.p.s. Máme připravené vlastní volné finanční prostředky. Chybějící finanční prostředky budeme řešit půjčkou od České spořitelny a sbírkou.  
Prosíme všechny členy a příznivce SOKOLa o finanční příspěvek na opravu elektroinstalace Sokolovny.
Číslo bankovního účtu 1280310349/0800- Česká spořitelna Litomyšl. Do textu napište prosím SBÍRKA a VAŠE JMÉNO. Dárce chceme zveřejnit na Pamětní tabuli.  
 
Darovací smlouvy máme připraveny, napište si o ně ses. Hance Horákové – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , br. Janu Kolčavovi – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., br. Mirkovi Lipavskému – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Nebo  zavolejte:  602 437 101- Mirek Lipavský.  Budeme vděčni za jakoukoliv darovanou částku.  

V roce 2018 jsme i díky Vám dokázali úspěšně opravit střechu Sokolovny. Věříme, že se to s Vaší pomocí podaří i v letošním roce.

Za výbor TJ. SOKOL Dolní Újezd
Ing. Miroslav Lipavský
starosta Tělocvičné jednoty SOKOL Dolní Újezd   

ElektroRadce.cz s.r.o., Klička, s.r.o., Miloš Fait Umělecké kovářství, ing. Miroslav Lipavský, Ing. Radek Havran, ing. Petr Kopecký, Vlasta a ing. Jan Kolčavovi, ESSA spol. s r.o., SVITAP s.r.o, FDH Litomyšl, Krajský volejbalový svaz 

Činnost Tělocvičné jednoty SOKOL finančně podporuje obec Dolní Újezd a Pardubický kraj.

Činnost mládežnických družstev Tělocvičné jednoty SOKOL Dolní Újezd byla v roce 2023 podpořena dotacemi Národní sportovní agentury - MŮJ KLUB 2023, Pohyb a zdraví 2023.Webdesign Miroslav Lipavský - ELMICOM