Rekonstrukce elektroinstalace Sokolovny

Tělocvičná jednota SOKOL Dolní Újezd se trvale snaží o údržbu své Sokolovny. Tím vytváří podmínky pro úspěšnou organizaci akcí všech spolků a firem Dolního Újezdu v pěkném a čistém prostředí Sokolovny při udržení příznivých nákladů na provoz. Od roku 2010 byly provedeny následující významné opravy: výměna oken, nové venkovní schodiště na jeviště, vybavení kuchyně, oprava střechy, teplovzdušné vytápění cvičebního sálu. V letošním roce opravíme elektroinstalaci celé Sokolovny tak, aby odpovídala dnešním požadavkům, vyhláškám a zákonům. V neposlední řadě usnadníme příznivým obslužným systémem práci všech pořadatelů. Oprava bude probíhat od června do září 2022. Dodavatelem je firma ELKOR Michal Kortyš, Litomyšl.

Celkové náklady na opravu budou téměř 2 miliony korun. Na opravu jsme získali dotaci od Pardubického kraje a MAS Litomyšlsko, o.p.s. Máme připravené vlastní volné finanční prostředky. Chybějící finanční prostředky budeme řešit půjčkou od České spořitelny a sbírkou.
Prosíme všechny členy a příznivce SOKOLa o finanční příspěvek na opravu elektroinstalace Sokolovny.
Číslo bankovního účtu 1280310349/0800- Česká spořitelna Litomyšl. Do textu napište prosím SBÍRKA a VAŠE JMÉNO. Dárce chceme zveřejnit na Pamětní tabuli.

Darovací smlouvy máme připraveny, napište si o ně ses. Hance Horákové – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , br. Janu Kolčavovi – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., br. Mirkovi Lipavskému – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Nebo  zavolejte:  602 437 101- Mirek Lipavský.  Budeme vděčni za jakoukoliv darovanou částku.

V roce 2018 jsme i díky Vám dokázali úspěšně opravit střechu Sokolovny. Věříme, že se to s Vaší pomocí podaří i v letošním roce.

Za výbor TJ. SOKOL Dolní Újezd
Ing. Miroslav Lipavský