Pozvánka na Sokolské Pardubice 17. - 19.6. 2022

Zveme Vás na SOKOLGYM - Sokolské Pardubice, mezisletový projekt České obce sokolské. Letos se ve dnech 17.–19. 6. 2022 poprvé uskuteční i v Pardubicích. Zúčastní se ho sokolové z tělocvičných jednot Pardubického kraje a dalších míst České republiky!

Hlavní sportovně-kulturní program pro širokou veřejnost bude probíhat v pardubické enteria arena v sobotu 18. 6. 2022 od 13:00 do 21:00 hodin. Aktivity nejen pro děti jsou připraveny uvnitř i venku arény. Galavečer začíná v 18:00 hodin.

Z programu enteria areny: hromadné skladby, párová akrobacie, sokolský odznak zdatnosti, mažoretky, pódiová vystoupení, vzdušná akrobacie, cheerleaders, moderní gymnastika, folklorní soubory, orientační běh, sportovní gymnastika, JIPAST sportpark.

V areálu Tělocvičné jednoty Sokol Pardubice I se v sobotu 18. 6. 2022 budou konat SPORTOVNÍ SOUTĚŽE A TURNAJE: volejbal, beach volejbal, florbal a malá kopaná. Celostátní Přebor ČOS TEAMGYM JUNIOR bude připraven také na sobotu 18. 6. 2022 ve sportovní hale Dašická.

S účastnickým náramkem je možné využít neděli 19. 6. 2022 k návštěvě dalších pardubických zajímavostí (Zelená brána, Východočeské muzeum – Zámek Pardubice, Památník Zámeček, komentovaná prohlídka Pardubic) za zvýhodněné vstupné.

Hledáme také pořadatele – odměna 500 -1.000 Kč podle odpracovaného času.  Zájemci zavolejte na 602 437 101 nebo napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

FB: zupapippichova web: www.zupa-pippichova.eu | www.sokol.eu/sokolgym-pardubice | www.prosokoly.sokol.eu/sokolgym-2022

Program ke stažení (*.pdf)