Sokolský běh republiky

čas výdeje startovních čísel na hlavní závod     - 12:00 - 13:45 hodin

- Startovné – 150,00 Kč
děti do 15 let zdarma
Registrace na www.behrepublikyid.cz nebo hodinu před startem

Občerstvení zajištěno.

Sokolský běh republiky se blíží. Na co se můžeš těšit?

A co najdeš v letošním startovním balíčku? Máme pro Tebe samozřejmě startovní číslo (i se jménem, pokud se stihneš zaregistrovat do 5. října), ale taky spoustu krásných a praktických dárků včetně trička od Under Armour nebo tyčinky pro dostatek energie!
Pastelky v balíčku najdou děti přihlášené na dětské závody.

Originální medaile s příběhem, která po závodě neskončí v šuplíku

Horkou novinkou letošního ročníku je originální designová medaile, kterou navrhl sochař a sportovec Jakub Flejšar. Dokázal tak propojit svět umění a sportu, díky čemuž si všichni závodníci odnesou po doběhu do cíle unikátní kovovou medaili, kterou lze později využít také například jako brož, přívěsek či jiný módní doplněk ve tvaru symbolu našeho národního stromu, lipového listu.
Pro děti máme připravené krásné dřevěné medaile vyrobené z jasanu.

Pomáhej společně se Sokolským během republiky

A poslední věc - ani letos nepřijdete o možnost udělat při registraci dobrý skutek. Při registraci na kterýkoliv závod můžeš zvolit sumu, která poputuje na rehabilitační pobyt mladého bratra Adama z Jablonce nad Nisou. Ten se narodil s dětskou mozkovou obrnou, která jej sice limituje v pohybu, ale Adam je bojovník a pohyb i sport miluje.

Těšíme se na Tebe na letošním Sokolském běhu republiky 28. října!

Věříme, že zážitky z běhu budou stát za to!
Běhu zdar!

Veškeré aktuální informace sledujte na webu www.behrepubliky.cz a na našich sociálních sítích (FB, IG, Strava).