Fotbalový oddíl

Fotbalový oddíl Sokolu Dolní Újezd má dlouhou a pestrou historii a také nejširší členskou základnu ze všech oddílů sokola. Fotbal se zde hraje od nejmenších na úrovni přípravky, přez žáky, dorost a muže po starou gardu. Naše vesnice se může pochlubit družstvem Muži "A" jež se prezentuje pěknou, technickou, kombinační hrou a pohybuje se každoročně mezi nejlepšími v 1.A třídě kde měří své síly například s rivaly z Cerekvice či Litomyšle, i družstvi z větších měst jako je Letohrad, Moravská Třebová nebo Choceň. Cíle do budoucna jsou velké, přijďte naše celky podpořit na domácí hřiště v Bořkově.

V současné době se můžeme pochlubit odstartováním Fotbalové školičky - sportovího programu pro nejmenší, kde rádi přivítáme vaše ratolesti. Více se dočtete v rubrice Fotbalová školička.

Kontakt:
Miloš Vrabec
mob. 604817459

Rozpis fotbalových utkání 2016 (.PDF ke stažení)

Rozpisy zápasů a podrobné informace najdete na adrese http://www.fotbal-du.cz .

Činnost Tělocvičné jednoty SOKOL finančně podporuje obec Dolní Újezd.

Činnost mládežnických družstev Tělocvičné jednoty SOKOL Dolní Újezd byla v roce 2018 podpořena dotací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.