O titul "KRÁL POLÍ A LUK"

Zeměkoule se opět prokoulela rokem k újezdskému triatlonu. Nebude to 2019. ročník bude to ročník 9. a to už je pěkné číslíčko.
Po průletech obilím - velikých sportovních hvězd i parádních výkonech nestále nebo dokonce nikdy netrénujících závodníků minulými ročníky přichází zase znovu šance pro vás všechny popasovat se s brázdami plnými kukuřice, se zrádným okolím říčky Desinky i nápaditými serpemtinami štěkárenského kopce. Pod klopýtáním poznáte tři nádherné disciplýny plavbu, běh a popoběhání na distancích postupně 250m, 14km a 2,5km.
POZOR změna termínu. Letos již v pátek 21.6. a to hnedka pěkně po práci.

• 16:00 - 17:00 Prezentace / Registrace v areálu koupaliště Dolní Újezd
  • 17:30 - Start závodu
  • 19:30 - Vyhlášení výsledků s večeří na závěr?

O kvalitní česko/tyrolskou kuchyni se bude starat po doběhnutí tým velmi zkušených tyrolských trubadůrů. Během celé akce se samozřejmě budeme pořád občerstvovat tak, aby se nás dotkl opravdový závodnický duch.Jak říkal Tyrš -"TUŽME SE"

Startovné 150 Kč. V ceně je letmé občerstvení a cena pro každého.. Budeme rádi, když se nám přihlásíte dopředu mailem.

Více informací na mailech a telefónech:

Ing. Stanislav Mráz
Ing. Vladimír Klusoň